Search
Close this search box.

Day-to-Night Glam Set

BUY 2 GET 1 FREE

BLEJ 2 MERR 1 FALAS

Qerpik magnetik të ripërdorueshme deri 60 herë.

  • të punuara me dorë nga material mëndafshi
  • të përshtatshme për çdo forme të syrit
  • lajner magnetik kundër alergjisë/Latex free

Secila pako ka lajner të zi magneti brenda.

30.00

Customer Reviews

5/5

Qerpiket ma te mire qe kam pas najher. Super kualitet dhe stile shume te bukura.

5/5

Qerpiket magnetik jane shume t'lehta per te u aplikuar. Me kane shpetuar!!

Join Our Newsletter